AdvantechNowości Produktowe

 
 
 

Komputery z serii TPC-100W

Advantech wprowadza serię TPC-100W komputerów dotykowych opartych na architekturze ARM do zastosowań w zarządzaniu zakładem produkcyjnym. TPC-100W to wytrzymałe, kompaktowe komputery panelowe bez wentylatora, wyposażone w czterordzeniowy procesor ARM® Cortex®-A53 i.MX 8M Mini (1,6 GHz), 2 GB pamięci RAM DDR4 i 16 GB pamięci eMMC, które zapewniają wysoką wydajność obliczeniową i zwiększoną efektywność w zastosowaniach najwyższej klasy.


Główne cechy:

  • 7" WSVGA/10,1" WXGA/15,6" Full HD LCD o proporcjach 16:9
  • Prawdziwie płaski panel przedni o stopniu ochrony IP66 z kontrolą wielodotykową P-CAP
  • Czterordzeniowy (1,6 GHz) procesor NXP® ARM® Cortex®-A53 i.MX 8M Mini
  • Do 2 GB DDR4 RAM i 16 GB pamięci eMMC na pokładzie
  • 2 x 10/100/1000 Mbps LAN z opcjonalnym modułem IEEE 802.3at/af PoE
  • Wbudowana przeglądarka do szybkiego tworzenia aplikacji internetowych
  • Obsługa systemu Linux Yocto i Android OS

Łączność fabryczna dla zarządzania przez Internet
Aby zapewnić łączność dla zarządzania opartego na sieci Web, TPC-100W zapewnia Bluetooth i Wi-Fi, możliwości komunikacyjne poprzez interfejs mini PCIe. Włączenie portu LAN, który oferuje prędkość do 1000 Mb/s (10/100/1000 Mb/s) przyspiesza szybkość transferu danych. Tymczasem wszechstronna łączność sieciowa pozwala na wykorzystanie TPC-100W do wizualizacji danych w czasie rzeczywistym w celu optymalizacji działań produkcyjnych. Ponadto, dzięki obsłudze opcjonalnej funkcji PoE, komputery panelowe TPC-100W mogą być wdrażane jako rozwiązania jednoprzewodowe w trudnych warunkach, eliminując wymagania dotyczące infrastruktury i umożliwiając zdalne zarządzanie i kontrolę dla różnorodnych aplikacji IoT.


Karta katalogowa         
angielski


Nie znalazłeś produktu, którego szukasz ? Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności