HirschmannNowości Produktowe

 
 
 

Switche zarządzalne nowej generacji BOBCAT

Wraz ze wzrostem przepustowości i liczby podłączanych urządzeń producenci muszą zmaksymalizować wydajność i bezpieczeństwo - zajmując przy tym mniej miejsca. Przełącznik zarządzalny BOBCAT firmy Hirschmann, w tym warianty o dużej liczbie portów, oferuje większą elastyczność i interoperacyjność, co upraszcza konserwację i zapewnia przyszłościowe funkcjonowanie sieci.

Kluczowe cechy

  • 8 portów Fast Ethernet
  • Zaawansowane zabezpieczenia: W tym listy kontroli dostępu z prędkością przewodową i automatyczne zapobieganie denial-of-service.
  • Duża ilość portów: Do 24 portów w kompaktowej obudowie do podłączenia rosnącej liczby urządzeń sieciowych. Dostępne opcje portów SFP lub miedzianych portów uplink.
  • Maksymalna moc: Obsługa do 240 W na 8 portach PoE/PoE+ bez podziału obciążenia, aby zapewnić wysoką moc wyjściową.
  • Precyzyjna transmisja danych: Jednoczesna obsługa wielu usług w sieci dzięki technologii TSN
  • Przyszłościowa konstrukcja: Zwiększona przepustowość i szybkość do 2,5 gigabitów dzięki regulowanym portom SFP bez konieczności zmiany urządzenia.


Aplikacje

Switche zarządzalne generacji BOBCAT są idealnym rozwiązaniem dla klasycznych aplikacji automatyki, które wymagają komunikacji w czasie rzeczywistym, zaawansowanego bezpieczeństwa, niskich opóźnień oraz jednoczesnej synchronizacji danych i informacji do sterowania operacjami.

Rynki

Dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa i komunikacji w czasie rzeczywistym, te kompaktowe switche zarządzalne są podstawowym urządzeniem istotnym dla wielu rynków przemysłowych, takich jak motoryzacja, produkcja, budowa maszyn, gospodarka wodna, przemysł naftowy i gazowy.
Nie znalazłeś produktu, którego szukasz ? Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności