HirschmannNowości Produktowe

 
 
 

Switch BOBCAT od Hirschmann

Dzisiejsze wysoce wydajne procesy korzystają z Industrial Internet of Things (IIoT), łącząc urządzenia za pośrednictwem scentralizowanej, lokalnej chmury. Przełącznik Hirschmann BOBCAT jest pierwszym w swoim rodzaju, który umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym przy użyciu TSN. Aplikacje przemysłowe wymagają takiej możliwości maksymalizacji wydajności i bezpieczeństwa, szczególnie w trudnych warunkach.

Aby skutecznie wspierać rosnące wymagania komunikacyjne w czasie rzeczywistym w warunkach przemysłowych, niezbędny jest silny szkielet sieci Ethernet. Ten kompaktowy przełącznik zarządzalny pozwala na rozszerzone możliwości przepustowości poprzez dostosowanie SFP od 1 do 2,5 gigabitów - bez konieczności zmiany urządzenia.

Zwiększone bezpieczeństwo sieci jest kolejnym ważnym elementem każdej przyszłej sieci. Przełącznik obsługuje oprogramowanie Hirschmann BOBCAT HIOS i oferuje wiele atrakcyjnych elementów zabezpieczających, w tym:

  • Kontrola dostępu oparta na portach IEEE 802.1x
  • Różne poziomy uprawnień
  • Konfigurowalna polityka haseł
  • Monitor stanu bezpieczeństwa
  • Ścieżka audytu

Te możliwości zapewniają większą niezawodność sieci w celu zmniejszenia opóźnień i zapewnienia nieprzerwanego procesu produkcyjnego.

Zastosowania
Przełącznik Hirschmann BOBCAT jest idealnym rozwiązaniem dla klasycznych zastosowań automatyki, które wymagają komunikacji w czasie rzeczywistym, niskiego opóźnienia i jednoczesnej synchronizacji danych i informacji do kontrolowania działań. Urządzenie jest najlepsze dla inżynierów, integratorów systemów i konstruktorów maszyn, którzy szukają wydajnego i przyszłościowego urządzenia.

Rynki
Ten kompaktowy przełącznik zarządzalny jest niezbędnym urządzeniem odpowiednim dla wielu rynków przemysłowych, w tym motoryzacyjnego, produkcyjnego, budowy maszyn, gospodarki wodnej, bezpieczeństwa, towarów pakowanych dla konsumentów oraz ropy i gazu. Przełącznik Hirschmann BOBCAT ma również zastosowanie w transporcie i przemyśle energetycznym, pomagając dostarczyć ważnych informacji w czasie rzeczywistym, jak deterministycznej sygnalizacji i przepływu energii. Przełącznik Hirschmann BOBCAT jest opłacalnym i wydajnym rozwiązaniem, które pozwala na zwiększoną przepustowość i lepszą niezawodność sieci.


BOBCAT Product Bulletin         
angielski


Nie znalazłeś produktu, którego szukasz ? Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności